Přeskočit na obsah
Kočičí domácnost

Základní kočičí výbava PLUS něco navíc

Kočka naplní domácnosti i život radostí. Přestože je nenáročným společníkem, aby se u své lidské rodiny cítila opravdu jako doma, přece jen od svých chovatelů něco vyžaduje. S láskou a respektem, vhodnou péčí a správnou kočičí výbavou získáte šťastnou a zdravou kočku, dlouholetého oddaného a svérázného přítele, připraveného kdykoliv nabídnout kočičí dobrodružství plné radosti a lásky.


Připravte se na kočičí dobrodružství

Z domu se stane kočičí říše radosti a zábavy, pomohou k tomu různé kočičí hračky. Nezřídka jsou součástí škrabadla, které slouží k obrušování drápků. Škrabadlo je pro kočky zábava a hra, ale často skýtá i prostor pro odpočinek. Je to útočiště podobně jako kočičí pelíšek. Slunečný trůn, hřejivé prostředí a měkounké polštářky, ocení kočka ze všeho nejvíc. Schoulit se a snít své sladké kočičí sny je totiž součástí toho pravého kočičího dobrodružství.

I kočka má své potřeby

Kočky jsou čistotná stvoření, a tak si zpravidla velmi snadno osvojí i kočičí toaletu. Kočičí toaleta, kočičí wc či prostě kočičí záchod je v kočičí domácnosti nezbytností. Ideálně poskytne kočce dostatek soukromí a pohodlí, komfortní tvar, umístění i stelivo pochopitelně ocení nejenom kočka, ale i lidé v kočičí domácnosti, kteří se o kočičí toaletu musí starat. To ani čistotné stvoření jako kočka nezvládne.

Královská strava

Pro zdravý a šťastný život kočky je zásadní dostatek vody a kvalitní strava. Mlsné kočičí jazýčky potěší zejména kočičí granule a konzervy založené na živočišných bílkovinách. Nemusí to být přímo myši, ovšem na maso by královský šéfkuchař ve svém delikátním menu kočičího království měl myslet především.

Kočičí výsosti ocení i královské servírování. Misky na kočičí stravu by měli být snadno dostupné, dostatečně velké a snadno omyvatelné. Lepší a bezpečnější než plastové jsou misky keramické nebo nerezové. Keramické či nerezové jsou k dostání i kočičí fontány, něco navíc, co zajistí dostatečný pitný režim kočky, ale zároveň ji může zábavně stimulovat a udržovat v aktivitě.

Kočičí fontána jako z pohádky

Kočičí fontána s tekoucí vodou je pro kočky zajímavější než obyčejná miska a stojatá voda. Zvuk tekoucí vody je jakýmsi tajemným voláním přírody, které kočky instinktivně vnímají. Bublání vody přináší klid a pohodu nejenom kočce, ale i člověku. Kočičí fontánka je jako malý pramen života, který nejenže zabezpečuje, aby kočka měla vždy čerstvou a čistou vodu, ale také ji zahaluje do pohádkové atmosféry, která rozjasní každý den.

Magické lektvary a kouzelné stroje

Pohádku o kočičím království mohou zpestřit i magické lektvary, směsi feromonů, které pomáhají kočkám ke klidu a zvládání stresu. Užitečné mohou být i bylinky pro kočky včele se šantou kočičí. Královský kurýr však do kočičího království z moderních světů přináší i technologické vychytávky, kouzelné stroje a zařízení, které dokážou nahradit pohádkové kouzelné hůlky. Těch je pochopitelně nedostatek. Taková elektrická kočičí fontána je však k mání pro každou kočičí domácnost, ale třeba i automatický dávkovač krmiva pro pravidelnou stravovací rutinu nebo interaktivní hračky pro kočky.

 

Slide 1
Královský kurýr na dobrodružné cestě za škrabadlem
Co asi přinese do kočičího království?
Slide 1
Nejoblíbenější místo kočičího království
SLUNEČNÍ TRŮN
Slide 1
Královský šéfkuchař
uvádí
DELIKÁTNÍ MENU
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow