Přeskočit na obsah
Slide 1
Královský kurýr na dobrodružné cestě za škrabadlem
Co asi přinese do kočičího království?
Slide 1
Nejoblíbenější místo kočičího království
SLUNEČNÍ TRŮN
Slide 1
Královský šéfkuchař
uvádí
DELIKÁTNÍ MENU
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

HLEDÁME TO DOBRÉ

Filtrujeme dobré zprávy. Nezapomínáme ani na ZPRÁVY ODJINUD. Přinášíme primárně informace s pozitivním nábojem, články, které potěší, udělají radost a podpoří dobro. Aktuální dění sledujeme s lehkostí a nadhledem, a to i dění firemní. Business nevynecháváme. Hledáme to dobré, také v oblasti komerčních sdělení, v nabídce produktů a služeb, především těch, které ocení kočky, také jejich milovníci a chovatelé.

DÁVKA RADOSTI

KOČIČÍ NOVINY přinášejí i praktické tipy z psychologie, návody a techniky mindfulness. Primárně však nabízíme potěšení z říše zvířat. Máme radostné novinky, představujeme kočky a koťata, mláďata všeho druhu jako ztělesnění lásky, radosti a roztomilosti.

POZNÁTE JE?

Poznáte mládě na obrázku?

Norway Timelapse
Norway Timelapse
Norway Timelapse

JSME JENOM LIDÉ

TO PŘÍRODA OPLÝVÁ MOUDROSTÍ

To příroda je nekonečným zdrojem inspirace. Každý kousek přírody je do nejmenšího detailu naprosto dokonale propracovaným systémem, který nepřekonají ani ty nejprogresivnější moderní technologie. Každá živá bytost má schopnost okouzlit lidské smysly, naplnit srdce láskou a projasnit roztěkanou mysl. Jen se obrátit tím správným směrem, jen dát přírodě znovu šanci, třeba si dopřát sílu lesa a lesní terapii.

Někdy stačí jen změnit pohled, třeba se podívat nahoru na nebe, vzlétnout spolu s ptáky, nebo se alespoň pustit se do pozorování ptáků, oddat se magii nočního nebe, anebo si přečíst KOČIČÍ NOVINY, inspirovat se u koček. Kočky si vždy vědí rady. Stejně jako ostatní zvířata se netrápí fiktivními problémy a vlastními myšlenkami. Ovládají umění života tady a teď. Radost, vnitřní klid, pocity spokojenosti a štěstí jsou na dosah každému. Co hledáme, vždy najdeme, v ten pravý čas.

KOČIČÍ SVĚT

je pořád v pořádku

Jsme tu, abychom byli šťastní a spokojení, stejně jako kočky. Právě kočičí magieříše zvířat a rostlin, celá příroda a vesmír nám jsou inspirací. Přijměte pozvání do světa, který je pořád v pořádku. Průvodci nám budou kočky, protože kočky mají všechny brány otevřené.

Modrá kočka
Britská kočka Whiskas v posteli
Kočičí domácnost
Kočka Sphynx
Kočičí magie
Kočka Ragdoll spánek
Kočičí moc
Rezavá kočka spí
Kočičí mistrovství
Kočka ragdoll
Kočičí nej
Klapouchá kočka, zelené oči
Kočičí čtení
Šedá kočka
Kočičí barvy
Bílá kočka, zelené oči
Kočičí tráva
Ruská modrá kočka spí
Kočičí spánek
Bílá kočka modré oči
KOČIČÍ POTĚŠENÍ