Přeskočit na obsah

O NÁS

Kočičí svět

Jsme tu, abychom byli šťastní a spokojení, stejně jako kočky. Právě kočičí svět, říše zvířat, celá příroda a vesmír nám jsou inspirací. A také tradice, osvědčená moudrost našich předků. Kočičí svět je pořád v pořádku.

Náš kočičí příběh se začal psát ve chvíli, kdy nám do života vstoupily kočky. Do té doby byla tato magická stvoření neviditelná, možná se předtím prostě povalovaly v ráji. Také je možné, že lenošily v některém ze skrýší pekelných, nebo jen tak brouzdaly v jiných dimenzích vesmíru jako velcí objevitelé. I to kočky umí. Žádné brány jim nejsou zavřeny. Znají cestu do nebe i do pekla. Jsou to zenoví mistři, a tak se od nich učíme umění života. Zprávy o tomto učení přinášíme v Kočičích novinách.

Kočky si vždy vědí rady.

A poradí i nám lidem, vždy mají rady pro radost. Radost, vnitřní klid, pocity štěstí a spokojenosti jsou na dosah každému, jen se dotknout hebkého kočičího kožíšku, jen se naladit na kočičí vrnění. Kočky jsou tady pro nás, přijdou, aby zaplnily prázdnotu duše a naplnily srdce láskou. Někdy stačí jen změnit pohled, třeba se jen zblízka podívat na kočky a inspirovat se.

KOČKY

Kočky a zase kočky

…v KOČIČÍCH NOVINÁCH přece nemohou chybět! Kočky všech barev, variant, velikostí, kočky všech plemen, z celého světa. Tady jsou.

Sídlí tady kočky a kočičí lidé

Kočičí noviny byly založeny primárně pro radost a potěšení. Vznikly jako prostor pro dobré zprávy, které pro radost a potěšení píší kočičí lidé, tedy redaktoři a blogeři. Můžete se stát jedním z nich! Můžete si u nás založit kočičí blog.

KONTAKT / REDAKCE / PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

ZPRÁVY Z KOČIČÍHO SVĚTA

Pište o kočkách!

Kde jinde psát o kočkách než v Kočičích novinách?

U nás máte prostor. Založte si svůj kočičí blog.

Je to jednoduché.

Vyplňte jednoduchý registrační formulář.

V prvním kroku stačí jen vymyslet vhodný název blogu. Poté můžete začít blogovat, tzn. psát články na blog!

V nastavení blogu budete moci přidat jeho popis, také ho propojit s dalšími webovými stránkami a sociálními sítěmi.

Personal Details


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Již máte svůj u nás svůj blog? Přihlaste se tady.