Přeskočit na obsah

REDAKCE

Sídlí tady kočky a kočičí lidé

Jak vypadá naše redakce? Vládne tady černý kocour. Roli šéfredaktora tady hraje Radka Křivánková, protože si stejně jako kočky ráda hraje. Je klíčovým strůjcem tohoto webu a zakladatelkou Kočičích novin.  Napíšete-li jí na email redakce@kocicinoviny.cz, jistě Vám odpoví.

Kočičí noviny byly založeny primárně pro radost a potěšení. Vznikly jako prostor pro dobré zprávy, které pro radost a potěšení píší kočičí lidé, tedy redaktoři. Můžete se stát jedním z nich. Postačí Vám k tomu schopnost tvořit zajímavý obsah, chuť dělat něco smysluplného a nejlíp i nějaká kočka.

Stále hledáme redaktory. Možná právě Vás, klidně nám prostě něco napište na redakce@kocicinoviny.cz.

čičí na sítích

Mňoukáme na vás

Zapínáme všechny ty internety a spouštíme všechny ty sociální sítě, abychom o sobě dali vědět. Šíříme dobré zprávy, vrnivou radost, kočičí potěšení a vůbec.

PŘÍMO K VĚCI

Pošlete nám zprávu

Sem s ní!
Váš email
Vaše jméno
Podařilo se! Odesláno.
Ups. Něco je špatně.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Spolupráce

Máte super nápad a chcete se o něho podělit s dalšími kočičími lidmi? Máte co říct a chcete k tomu využít náš web? Víte něco, co my ne, ale měli bychom to vědět? Skvělé, sem s tím!

Jsme otevření různým formám spolupráce. S návrhy nás můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře výše, anebo na emailu spoluprace@kocicinoviny.cz.

Budeme rádi za tip na zajímavý článek, protože dobrých zpráv není nikdy dost!