Přeskočit na obsah

ŽIVOT JAKO V POHÁDCE

Drazí kočičí vládci a poddaní vrnivého království, na tomto místě najdete Vrnivé listy, vždy v aktuálním vydání, vždy čerstvé a delikátní, což zaručuje náš královský kuchař. Nejnovější zprávy z Vrnivého království, kde vládne láska, pohoda a nekonečná zábava, přináší královský kurýr ze své dobrodružné cesty za škrabadlem. Škatulkové kousky tlapkovité radosti tady provázejí rady královské rady nejenom pro radost. Nechybí královské vyhlášky. To aby té radosti náhodou nebylo málo, anebo moc. Tím se však brána do vrnivého království teprve otevírá. Prosím, račte vstoupit.

Vítáme všechny vzácné kočičí hosty v čele s princeznou Příhodnou.

 

NA DOBRODRUŽNÉ CESTĚ ZA ŠKRABADLEM

Pro život jako v pohádce mnohdy stačí udělat jen jediný krok, vykročit tím správným směrem… Objevujte spolu s královským kurýrem dosud neobjevené území. Vydejte se na fascinující výpravu do kočičího světa, kde za všech okolností vládne radost a pohoda. Kočičí potěšení se bezmezně šíří dál, jen si to potěšení dovolit… Inspirujte se v kočičím království a naplňte spokojeností i svou vlastní kočičí domácnost. 

CO JE NOVÉHO VE VRNIVÉM KRÁLOVSTVÍ?

 

OÁZA SLASTI

Představujeme Slunečný trůn, mazlivé pohodlí pro všechny kočičí vládce, oázu slasti, ve které sladký spánek zdobí krajka snů. Vyjdete se vstříc mazlivým okamžikům, kdy není třeba nic dělat, opravdu vůbec nic. Nechte své myšlenky plynout kolem jako jemný vánek dne prosyceného slunečními paprsky. Vpusťte do života lehkost. Dopřejte si krásu přítomného okamžiku, ryzost života tady a teď, dopřejte si klid od všeho, co vás tíží. Dopřejte to sobě to sobě i svým kočičím společníkům. Sluneční trůn máte na dosah. A pozor, není jen jeden. V kočičím království je takových oáz slasti vícero.

KRÁLOVSKÁ INSPIRACE: NEJOBLÍBENĚJŠÍ MÍSTA VRNIVÉHO KRÁLOVSTVÍ

Barevná kočka Vrnivé království
Královská korunka vrnive
Modrá královská korunka

KRÁLOVSKÁ VYHLÁŠKA

Nekonečné hledání harmonie, pečlivé zvažování všech možných variant a důkladné ladění… Vznik této královské vyhlášky si vyžádal mnoho a mnoho chvil dumání a pohrávání si s myšlenkami, mnoho kočičích hrátek, něžného podupávání i vrnění i brumlání pod vousky, mnoho spánku i probouzení ve společnosti kočičích mudrců a rádců, ale nyní je tady. Od této chvíle platí ve všech zákoutích království, kde vládnou kočky. A kočky vládnou všude.

Prvním a nejdůležitějším bodem této vyhlášky je láska a péče. Každý tvor, který žije a pobývá v našem království, má právo na lásku a péči. Kočičí výsosti i jejich dvounozí poddaní, nechť každý obyvatel našeho království prožívá radost z náklonnosti.

Základními políři našeho království je sdílení radosti a spojenectví. Můžete mít tlapky, křídla či ploutve, každý by měl nacházet radost ve společnosti ostatních. Buďme si navzájem oporou v radostech i starostech.

Ve jménu zábavy a hry povoláváme všechny k prozkoumávání a objevování našeho Vrnivého království. Současně každému přejeme, aby ve svém srdci i ve svém okolí našel místo klidu a míru, aby měl vždy dostatek prostoru na odpočinek a regeneraci. Najděme rovnováhu v tom, co děláme, v našich životech a vztazích. Najděme sílu života v přítomném okamžiku tak, jak to ze všech nejlíp umí právě kočky.

Nechť nás na cestě životem provází jas Slunce v kočičí srsti a zářivé kočičí oči nechť svítí směrem ke štěstí. Nechť nás všechny spojuje láska, radost a kouzlo kočičího království.

Kočka sedí silueta

 

VSTUPTE DO SVĚTA KOUZEL

V záři ranního slunce, v rozpuku jarní přírody, v letním vánku i hřejivých paprscích barevného podzimu, ve třpytu sněhových vloček i jasu hvězd na noční obloze… Kouzla lze spatřit všude kolem. Lepšího průvodce světem kouzel, než je kočka, nenajdete. Její pronikavý pohled vidí do míst, která mysl člověka jen těžko pochytí. Ladným pohybem tlapek otevírá dveře do skrytých světů. Kočka spojuje člověka s nekonečnými dimenzemi. Vstupte a osvojte si některá kočičí kouzla. Je to jednodušší, než se zdá…

Kočičí kouzla pozadí

Ona kočičí kouzla tkví ve schopnosti vnímat více než to, co je vidět letmým pohledem. Kočky nám pomáhají vnímat to, co by nám jinak uniklo Zpřítomňují okamžik, který je zdrojem klidu a spokojenosti. Naplňují srdce vrnivou láskou.

OSTROV KLIDU

Každá královská kočičí výsost si zaslouží svůj vlastní ostrov klidu. Místo, kde se může bezstarostně oddávat svým myšlenkám a snít kočičí sny….

KOČIČÍ RADOST

ČAROVNÁ SYMFONIE

Potěší kočičí uši, skrze uši potěší i srdce. Libé zvuky harmonie života si můžete ve vrnivém království dopřávat spolu s kočičí výsostí…

KOČIČÍ RADOST

LASKAVÁ PÉČE

Bez lásky, laskavosti a laskání se neobejde žádná pohádka. Laskavá péče je ve vrnivém království tím největším kouzlem, nástrojem lásky a důvěry….

KOČIČÍ RADOST

MAGIE SVĚTLA

Pohyb světelných paprsků, světelný lom s efektem duhy nebo hra stínů reprezentují magii světla. Tuto fascinaci můžete proměnit v zábavu a radost….

KOČIČÍ RADOST

VŮNĚ DOBRODRUŽSTVÍ

Kočičí smysly dávají objevům ve vrnivém království další rozměr. Vůně nových objevů díky mimořádně citlivému čichu přináší další rozměr radosti a zábavy….

KOČIČÍ RADOST

ZÁŘIVÉ RADOVÁNKY

Není to nic složitého, a přece zaručeně rozjasní každou kočičí duši. Zážitky založené na zákonech kočičího světa rozzáří oči i srdce všech…

KOČIČÍ RADOST
Kočka zpravodaj

KRÁLOVSKÝ ŠÉFKUCHAŘ UVÁDÍ

DELIKÁTNÍ MENU

Milí obyvatelé kočičího království, tady je vzkaz přímo z kuchyně od našeho královského šéfkuchaře, který pro připravuje hostinu pro ty nejvzácnější kočičí hosty a jejich nejmlsnější jazýčky: Chuťové pohárky na královské lahůdky nezapomenou! Delikátní menu, to je blaženost sama. Bon Appétit!

KOČIČÍ SVĚT

je pořád v pořádku

Jsme tu, abychom byli šťastní a spokojení, stejně jako kočky. Právě kočičí magieříše zvířat a rostlin, celá příroda a vesmír nám jsou inspirací. Přijměte pozvání do světa, který je pořád v pořádku. Průvodci nám budou kočky, protože kočky jsou všude doma, protože kočičí kouzla fungují. Jako mávnutím kouzelného proutku s kočkami zmizí starosti a stres, jako mávnutím kouzelného proutku kočky vyčarují vrnivou atmosféru, kde je všechno v pořádku, kde je prostě příjemně.

Modrá kočka
Britská kočka Whiskas v posteli
Kočičí domácnost
Kočka Sphynx
Kočičí magie
Kočka Ragdoll spánek
Kočičí moc
Rezavá kočka spí
Kočičí mistrovství
Kočka ragdoll
Kočičí nej
Klapouchá kočka, zelené oči
Kočičí čtení
Šedá kočka
Kočičí barvy
Bílá kočka, zelené oči
Kočičí tráva
Ruská modrá kočka spí
Kočičí spánek
Bílá kočka modré oči
KOČIČÍ POTĚŠENÍ