Přeskočit na obsah

Modrá krev pojala Velikonoce v modrém. Podívejte se, jak se britští monarchové dokonale sladili na tradiční bohoslužbu

Poprvé jako král dorazil Karel III. o velikonoční neděli na tradiční bohoslužbu do kaple sv. Jiří ve Windsoru. Po jeho boku samozřejmě nechyběla manželka Camilla. Jejich přítomnost nepřekvapila, jejich oděv však vzbudil zasloužený údiv. Oba zazářili elegancí modré v dokonalém sladění. Nebyl to však jenom král a královna, celá královská rodina včetně Williama a Kate vynesla modrou. A trefili s ní do černého, prokázali královskou eleganci a dokonalý styl.

Velikonoce v modré

Ilustrační foto: Velikonoce v modré, zdroj: Pixabay.com

Nechyběly ani puntíky

Jednobarevný modrý oblek Karel III. obohatil o světlejší kravatu s puntíky, zatímco dlouhé modré šaty Camilly zpestřovaly světlejší ornamenty. Třešničkou na dortu pro všechny fanoušky královského šarmu byl apartní klobouček královny v blankytně modré barvě. Méně nápadně svou ženu přitom skvěle doplnil i Karel III. se svým vzorovaným kapesníčkem. Ve šlépějích krále a královny se vydali i jejich následovníci.

Video YouTube: Britská královská rodina na velikonoční bohoslužbě

V záři královské modré

Princezna z Walesu oblékla stylový kabát Catherine Walker v  královské modré barvě. Doplnila ho psaníčkem a šarmantním kloboukem ve stejné barvě. Princ William se synem Georgem princeznu doprovázeli v elegantních oblecích námořnicky modré barvy. Tmavě modré sako měl na sobě i princ George, který se bohoslužby účastnil letos poprvé. Pro svůj věk však k saku oblékl šortky, a to světle modré.

Modrou paletu královské rodiny příhodně ozdobila princezna Charlotte v půvabných květovaných šatičkách s jednobarevným tmavě modrým kabátkem. Velkou parádu udělaly i modré punčošky. A nebyla by to malá princeznička, kdyby se nepostarala o nějaké to vzrušení.

Když je matka vzorem…

Charlotte a Kate svým „mini-me momentem“ dojaly při odchodu z kostela, když Charlotte stydlivě zamávala davu jen chvíli po své matce. Nad dojemným gestem rozkošné princezny se rozplývá celá Británie. Maličký detail má vypovídat o obrovské mateřské lásce, která se malé princezně a jejím bratrům od Kate a Williama dostává./4/

ZDROJE A DALŠÍ INFORMACE

Modrá krev pojala Velikonoce v modrém. Podívejte se, jak se britští monarchové dokonale sladili na tradiční bohoslužbu

Poprvé jako král dorazil Karel III. o velikonoční neděli na tradiční bohoslužbu do kaple sv. Jiří ve Windsoru.  Po jeho boku samozřejmě nechyběla manželka Kamila. Jejich přítomnost nepřekvapila, jejich oděv však vzbudil zasloužený údiv.

Internet: /1,2,3/Mirror.co.uk, /4/ Express.co.uk

Píchá, ale nejde nemilovat

Sice neobvyklý, přesto může být ježek i domácí mazlíček

Ježek bělobřichý, domácí mazlíček
Margay, lat. Leopardus wiedii

Vypadá jako kočka, ale je to margay

Jediná kočka, která leze hlavou dolů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *