Přeskočit na obsah

Poslední díl seriálu Kukačky II: Kdo je vítěz, kdo je poražený? Není náhodou na obzoru i svatba?

Seriál Kukačky II napíná hlavním aktérům nervy na maximum, stejně tak i divákům, kteří ne a ne se dočkat nějakého rozuzlení. Nutno podotknout, že i v první řadě jsme se vyjasnění dočkali opravdu až v poslední epizodě. Jenže tentokrát je to o mnoho složitější. Co všechno nás spolu s hrdiny seriálu ještě čeká?

Seriál Kukačky II, Marta Dancingerová jako Tereza

Foto: Seriál Kukačky II, Marta Dancingerová jako Tereza, zdroj: Miroslav Kučera, Česká televize

Má situace vyměněných kluků vůbec nějaké řešení?

Zatímco odhalit viníka je jednorázovou záležitostí, jakkoli dlouho trvalo, jeho potrestání může soud vyčíslit až na několik let. Několik let nevědomosti obou rodin se nedá vyřešit jako mávnutím čarovného proutku. To už jsme názorně viděli ve dvanácti dílech. A co dál?

Co může přinést poslední díl seriálu Kukačky II? Co třeba svatba Marcely? Anebo alespoň žádost o ruku? Vyjádřit by se mohl i táty Terezy Rudolf. Co třeba svatba Rudolfa a jeho dávné lásky v podobě atraktivní lékařky Kateřiny, když k sobě po tolika letech znovu našli cestu? Není nejvyšší čas? Rozum by však konečně mohl dostat i Luboš, najde si nakonec alespoň pořádnou práci?

Seriál Kukačky II, Denisa Barešová a Adam Ernest jako Marcela a Luboš

Foto: Seriál Kukačky II, Denisa Barešová a Adam Ernest jako Marcela a Luboš, zdroj: Miroslav Kučera, Česká televize

Kostky jsou vrženy

Rázný Karel se zuby nehty brání nejistotě. Dokonce se jako jediný nebál přímo vyjádřit, že chce kluky oba pro sebe. Pražák Martin se zase jako největší necita, který je odrazem svých necitů rodičů, tváří, že by snad i dokázal Jakuba vyměnit za Tomáše. A ženy?

Olga má nyní novou roli babičky a navíc dceru s těžkými poporodními depresemi. Tereza se zase stále trápí kvůli matce, která ji kdysi opustila. Dodnes marně čeká na nějaké vysvětlení, ale zdá se, že by právě rozluštění této záhady mohl přinést poslední díl. Alespoň něco by se mohlo posunout, otázkou je, co to bude a jak se s tím Tereza vyrovná. Dokáže to hned? Stačí na to jeden díl seriálu? Nic jiného tvůrci nemají. Anebo ano? Bude třetí série?

Prostor pro manévry už chybí

Maloměsto, nebo Praha. To jsou varianty, které jsou nyní na stole. Oba kluci tady, nebo tam. Přichází snad v úvahu, že by jeden zůstal a druhý se přesunul s Kadlecovými do Prahy?

Olga by dle vlastních slov šla i do Košic, když tam bude Tomáš. Pokud svá slova myslí vážně, ať budou rodiny kdekoliv, zásadní odloučení nehrozí. Ostatně, že by se kluci od sebe jednou provždy odloučili a rodiče tak ztratili kontakt s jedním z nich (ať již vlastním, nebo nevlastním, ale vychovaným jako vlastní) je snad nereálné. Anebo není?

To ukáže poslední díl seriálu Kukačky II, tradičně vysílaný v pátek večer a poté dostupný online v iVysílání České televize.

ZDROJE A DALŠÍ INFORMACE

Kukačky II přestaly dojímat, minimálně některé. Další srdcebol opěvují spolu s Kamilou Tesařovou

,

Seriál Kukačky II napíná hlavním aktérům nervy na maximum, stejně tak i divákům, kteří ne a ne se dočkat nějakého rozuzlení. Nutno podotknout, že i v první řadě jsme se vyjasnění dočkali opravdu až v poslední epizodě. Jenže tentokrát je to o mnoho složitější. Co všechno nás spolu s hrdiny seriálu ještě čeká?

Internet: /1/ iVysílání ČT, /2/ Facebook České televize, /2/ ČSFD.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *