Přeskočit na obsah

Simona Lewandowská: Nová TV hvězda a vyznavačka humoru. „Influencerka“ s tlačítkovým telefonem

Je to mladá atraktivní blondýnka, štíhlá a vysoká jako modelka. Jako herečka aktuálně září v seriálech Zlatá labuť nebo Dobré ráno, Brno! Jako Alena či Andrejka však nemusí zrovna budit sympatie. Obrazovka klame, seriálové postavy vypovídají maximálně o hereckých schopnostech, nic o charakteru herce. Jaká je ve skutečnosti Simona Lewandowská?

Simona Lewandowska
Foto: Simona Lewandowská jako Andrea v Dobré ráno, Brno! Zdroj: Česká televize

Sexy hvězdička z Ordinace

Třiadvacetiletá absolventka Pražské konzervatoře a DAMU se jako herecká hvězda zrodila v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde si zahrála dceru Michaely Badinkové jako Aleny Mázlové. Jejím debutem byl přitom snímek Zlatý podraz, kde si zahrála po boku svého tehdejšího přítele Zdeňka Piškuly.

Video YouTube: Zlatý podraz, upoutávka se Simonou Lewandovskou

V novém retro seriálu Zlatá labuť je za prodavačku Alenu, v seriálu Dobré ráno, Brno!, který je však v programu zařazený až ve večerních hodinách, představuje nepříliš charakterní rosničku Andreu. Její vzhled ji k takovým rolím předurčuje, klidně by přitom obstála i jako profesionální modelka.

Žádná modelka, herečka je to!

Simona Lewandovská dokonce nafotila snímky pro agenturu Elite model Look. „Už jako patnáctiletá měla obrovský potenciál, byla skvělá. Mohla mít před sebou hvězdnou kariéru světoznámé modelky, ale dostala se na konzervatoř, tak se rozhodla pro herectví,“ uvedl pro deník Aha! ředitel prestižní modelingové agentury Saša Jány./1/

Video YouTube: Simona Lewandovská jako Sugar Andy

Vyznavačka módy ze second handů

Postava modelíny neladí jenom s přehlídkovými moly. V případě Simony vyniká i v televizi, zvláště v Prušinovského seriálu, kde herečce připsali roli mladičké kariéristky. Pro magazín Lifee však uvedla, že šatičkami se v seriálu Dobré ráno, Brno! asi trochu vymezuje vůči svému vlastnímu stylu oblékání.

„Mám ráda módu a oblékání, ale zrovna na obchodní domy si moc nepotrpím. Nejraději nakupuji v second handech, na internetu nebo přes aplikace jako je Vinted. Nakupovat v obchoďáku je pro mě vyčerpávající,” přiblížila Simona Lewandovská pro magazín Lifee realitu ve srovnání s dějem seriálu Zlatá labuť, který se točí kolem slavného obchodního domu./2/

Video YouTube: Simona Lewandovská jako Sugar Andy

Komediantka Sugar Andy

Smysl pro humor a komediální talent Simoně nechybí. O poznání více prostoru než u rosničky Andrejky v ranní relaci pro něho Simona dostává jako Sugar Andy. Tuto roli Česká televize připravila pro fanoušky seriálu Dobré ráno, Brno! Jako influencerka Sugar Andy se rosnička ranního vysílání snaží získat příznivce, Simona je tím získává především jako komička.

„Jsem vysoká blondýna a kvůli tomu se setkávám s předsudky, někteří lidé mě soudí dříve, než promluvím. Bývám tak obsazována do rolí pipinek. Dobře se mi hrají, považuji to za skvělý způsob, jak být vtipná, trošku pitomá a zároveň i sarkastická,“ uvedla v rozhovoru pro Novinky.cz. Její vyjádření míří i směrem k těm, kdo by si o ní chtěli třeba udělat názor na základě její „kariéry“ influencerky Sugar Andy./3/

Ve zmiňovaném rozhovoru také přiznala, že používá tlačítkový telefon. A to právě proto, že chtěla mít klid od aplikací. Dle herečky s tím přišla úleva. Herečka tak vybočuje z řady mladých lidí závislých na mobilech. Těch dle její maminky, psychiatričky z protidrogového a protialkoholního oddělení, přibývá. Zdá se, že vycházející herecká hvězda má před sebou zářnou kariéru. Tak ať se daří, Simono!

Dobré ráno, Brno!

Foto: Simona Lewandowská jako Andrea v Dobré ráno, Brno! Zdroj: Česká televize

O článku: Simona Lewandowská: Nová TV hvězda a vyznavačka humoru. „Influencerka“ s tlačítkovým telefonem

ZDROJE A DALŠÍ INFORMACE

Simona Lewandowská: Nová TV hvězda a vyznavačka humoru. „Influencerka“ s tlačítkovým telefonem

,

Je to mladá a atraktivní blondýnka, štíhlá a vysoká jako modelka. Jako herečka aktuálně září v seriálech Zlatá labuť nebo Dobré ráno, Brno! Obrazovka klame, seriálové postavy vypovídají maximálně o hereckých schopnostech, nic o charakteru herce. Jaká je ve skutečnosti Simona Lewandowská?

Internet: /1/ Blesk.cz, /2/ Lifeee.cz, /3/ Novinky.cz, /4/ iVysílání ČT, /5/ TV Nova

Redaktorka Kočičí noviny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *