Přeskočit na obsah

Už jste viděli Dobré ráno, Brno? Rejža to konečně pořádně rozjel

Jestli měl někdo pocit, že seriálu Dobré ráno, Brno! něco chybí, mohl by po čtvrtém díle konečně dostát naplnění. Humoru, zvláště lechtivého, je v něm od začátku do konce vrchovatě. Vyvrcholení v seriálu dokonce zažije hned několik postav. Režisér pořadu Dobré ráno, resp. režisér seriálu Dobré ráno, Brno! Prušinovský, připravil i jednu typicky postelovou scénu, navíc s rockovou hvězdou. Tím vybočuje z tradičních kulis. Nic jiného se od netradičního tvůrce čekat nedá. Anebo ano?

Dobré ráno, Brno!
Foto: Dobré ráno, Brno! mírně lechtivě, zdroj: Česká televize

Hrátky s čertem

O vyvrcholení se v novém díle Dobré ráno, Brno! pokouší i jeden z fanoušků. Těch si celý zástup získala mladá rosnička Andrea, poté, co v minulém díle obšťastnila režiséra (souvislost čistě náhodná). Přestože hrátky s režisérem těžce rozdýchává zejména její kolegyně Radka, hlavní moderátorská hvězda Dobrého rána, nyní se rozhodne žábě pomoct. Policie bohužel nepomáhá a nechrání, a tak se hledá náhradní řešení.

Sprej na medvědy

Výcvik bojových sportů pro Andreu není zrovna to pravé. Sprej na medvědy má však v praxi větší sílu, než si holky dokážou představit. A tak je zaděláno na problém. Andrea sama nakonec skončí na policii. Další problém vytvořil samotný rejža, když zajistil vášnivou noc pro hudební dramaturgyni pořadu. Tím však umožnil rozezvučet studio Dobrého rána, kde se mj. také prstí, pardon, plstí za mokra, originálním hudebním doprovodem. Stydět by se za něho nemuseli ani v nočním podniku.

Vedle pronikavého hlasu spisovatele a režiséra Patrika Hartla, který je v tomto díle hostem pořadu, se Dobré ráno díky absenci dramaturgyně rozezní i songem Cardi B. „Aspoň je to prdel,“ trefně komentuje produkční.

Dobré ráno, Brno!
Foto: Dobré ráno, Brno! mírně vtipně, zdroj: Česká televize

Dobré ráno, Brno!

Komediální seriál režiséra Jana Prušinovského, který se s Tomášem Holečkem podílel i na scénáři, premiérově vysílá začátkem roku 2023 Česká televize. Nový díl je do programu zařazen vždy v pondělí po 22 hodině. Ke zhlédnutí je pak dostupný i online v iVysílání ČT.

Dobré ráno, Brno!

Foto: Dobré ráno, Brno! Simona Lewandowská jako Andrea, zdroj: Česká televize

O článku: Už jste viděli Dobré ráno, Brno? Rejža to konečně pořádně rozjel

ZDROJE A DALŠÍ INFORMACE

Už jste viděli Dobré ráno, Brno? Rejža to konečně pořádně rozjel

,

Jestli měl někdo pocit, že seriálu Dobré ráno, Brno! něco chybí, mohl by po čtvrtém díle konečně dostát naplnění. Humoru, zvláště lechtivého, je v něm od začátku do konce vrchovatě. Vyvrcholení v seriálu dokonce zažije hned několik postav. Režisér pořadu Dobré ráno, resp. režisér seriálu Dobré ráno, Brno! Prušinovský připravil i jednu typicky postelovou scénu.

Internet: iVysílání ČT, ČSFD.cz, Tisková zpráva ČT

Kočičí bohyně

Hodit by se mohl článek:

Kočičí bohyně, mágové a svatí

Redaktorka Kočičí noviny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *