Přeskočit na obsah

Seriál Přiznání: Stejně jako Hnízdo propojuje vzdálené životní příběhy, tentokrát míří až do Sýrie

Veleúspěšný slovenský seriál Hnízdo pokračuje. V jeho vysílání aktuálně pokračuje i Česká televize, která ho v pravidelných pondělních dávkách servíruje pod názvem Přiznání. Přestože se opět setkáváme s oblíbenými hrdiny Kristínou a Michalem, budí seriál rozporuplné reakce. Osud rodině Važanových totiž do cesty připlete Lejlu, uprchlici ze Sýrie. A jak už to tak s uprchlíky bývá, ne každý je vítá s otevřenou náručí. Navíc je vše opět ještě mnohem složitější, než to na první pohled vypadá.

Seriál Přiznání

Foto: Seriál Přiznání, zdroj: RTVS, Česká televize

Vražedkyně Marta se chce Važanovým mstít

Tíživá minulost jen tak nezmizí. Své o tom ví Kristína a Michal Važanovi, kteří nyní mají doma malého Filípka. Je následkem tíživé minulosti, ale za nic nemůže, nemůže za chyby svých rodičů. Přestože není jeho vlastní, Michal se o Filípka i celou rodinu musí postarat. Jenže přitom řeší problémy s firmou, kterou Petr přivedl na pokraj krachu. Petr sice brutálně zmizel, Marta, která ve vězení sedí za jeho vraždu, se však rozhodla Važanovým mstít. Právě podíl ve firmě, který zdědila po Petrovi, jí to umožňuje. Tím však spleť složitých vztahů zdaleka nekončí.

 

Video YouTube: Seriál Přiznání, upoutávka

Uprchlický tábor a pašeráci lidí

Stejně jako oblíbený seriál Hnízdo i jeho volné pokračování nazvané Přiznání vzájemně prolíná životní osudy různých, zdánlivě vzdálených aktérů. Nově přimíchává postavy z uprchlického tábora. Sociální pracovnice Andrea ani nový psycholog však Važanovým do života zdaleka nezasáhnou tolik jako migrantka Lejla (Angelika Sbouli) se svým malým synem. I Lejla se musí vyrovnávat s minulostí, nejistá je však i její budoucnost na Slovensku.

Nechybí ani kriminální zápletka, která se tentokrát týká pašeráků lidí. Zavádí nás do podezřelého autoservisu, ovšem především prostřednictvím mladého sympatického hrdiny Juraje (Róbert Šipoš). Z dětského domova se dostává do reálného světa a protože mu do startu chybí rodičovské zázemí, zkušenosti i peníze, musí vzít za vděk téměř jakoukoli prací. Jak daleko je Juraj ochotný zajít se teprve dozvíme…

ZDROJE A DALŠÍ INFORMACE

Seriál Přiznání: Stejně jako Hnízdo propojuje vzdálené životní příběhy, tentokrát míří až do Sýrie

,

Veleúspěšný slovenský seriál Hnízdo pokračuje. V jeho vysílání aktuálně pokračuje i Česká televize, která ho v pravidelných pondělních dávkách servíruje pod názvem Přiznání. Přestože se opět setkáváme s oblíbenými hrdiny Kristínou a Michalem, budí seriál rozporuplné reakce. Osud rodině Važanových totiž do cesty připlete Lejlu, uprchlici ze Sýrie.

Internet: /1/ ČeskáTelevize.cz, /2/ RTVS.sk, /3/ ČSFD.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *