Přeskočit na obsah

Filmová zábava nejen na neděli: Všemocný Bradley Cooper a Robert De Niro

Člověk dokáže mnohem více, než si myslí. Stačí jen chtít, případně si pomoct nějakou superdrogou. A právě taková superdroga se dostala do ruky loosera v podání Bradleyho Coopera. Film, ve kterém Bradley Cooper září vedle další herecké legendy Roberta De Nira, představuje knižní adaptaci románu irského autora Alana Glynna Temná pole. Přestože probouzí různé myšlenky, více než temný je to zábavný sci-fi thriller.

Film Všemocný

Foto: Film Všemocný, Bradley Cooper, Robert De Niro, zdroj: Bontonfilm

Kultovní sci-fi

Film režiséra Neila Burgera dle scénáře Leslie Dixona je příběhem amerického snu. Flákač se v něm promění na všemocného génia, ovšem za pomoci zázračné drogy, která nakopne mozek a zbystří smysly. Z neumětela je rázem skvělý spisovatel a ze skvělého spisovatele velký businessman, který dokonce míří k prezidentské kandidatuře. Dokonce získá zpět svou lásku, ale nic není zadarmo, a tak se musí poprat i s vedlejšími účinky pilulek. V sázce však není jen zdraví či peníze, jde o život.

Video YouTube: Film Všemocný, trailer

Nápaditá zápletka

„Nápaditá zápletka, dobré zpracování, slušný scénář, sympatický představitel hlavní role a přiznejme si to, pilulka, kterou bychom chtěli mít všichni. Od tohoto filmu jsem nečekal vůbec nic, ale velmi mile mě překvapil.“

„Celkové zpracování je velmi akční a zábavné, člověk ani nestíhá moc přemýšlet, co se nedomyslelo. Konec sice trošku tlačí na pilu, ale ve výsledku dokonalé scifi překvapení. Z Brada Coopera se vyklubal sympatický nástupce akčních hrdinů z osmdesátek a devadesátek.“ Tak film popisuje jedna z recenzí na ČSFD, kde získal hodnocení ve výši 81 procent./1/

Zajímavě barevný příběh

„Hlavní prim tohoto filmu je jednoznačně jeho příběh. Originál nejhrubšího zrna, který podtrhuje dokonalá režie, inovativní vychytávky a zajímavá barevnost filmu, když je člověk na droze a nebo na absťáku. Toto všechno tvoří dokonalou směs a film díky tomu působí totálně bezbariérově, možnosti scénáře byly stejně velké jako schopnosti hlavního hrdiny!“ Tak vidí snímek další recenze na ČSFD s tím, že dokonale pobaví./1/

FILM VŠEMOCNÝ ONLINE (ZDARMA)

Film Všemocný aktuálně najdete na serveru Stream.cz, kde je k dispozici k online zhlédnutí. Bez ohledu na TV program si do sytosti můžete vychutnat filmový kousek, který lahodí, ať již si ho dáte jako filmovou pochoutku na neděli, anebo kdykoliv jindy.

O ČLÁNKU: Filmová zábava nejen na neděli: Všemocný Bradley Cooper a Robert De Niro

▼ZDROJE A DALŠÍ INFORMACE

Filmová zábava nejen na neděli: Všemocný Bradley Cooper a Robert De Niro

,

Člověk dokáže mnohem více, než si myslí. Stačí jen chtít, případně si pomoct nějakou superdrogou. A právě taková superdroga se dostala do ruky loosera v podání Bradleyho Coopera. Film, ve kterém Bradley Cooper září vedle další herecké legendy Roberta De Nira, představuje knižní adaptaci románu irského autora Alana Glynna Temná pole. Přestože probouzí různé myšlenky, více než temný je to zábavný sci-fi thriller.

Autorský článek vytvořený člověkem, s vrnivou kočičí podporou samozřejmě. Při tvorbě článku nebyla jakkoli využita umělá inteligence AI. Čerpá především z dostupných zdrojů:

Internet: /1/ ČSFD.cz, /2/ ČeskáTelevize.cz, /3/ iDnes.cz, /4/ Stream.cz

CHCETE VÍC?

Kde hledat štěstí

TAK TROCHU JINÝ SVĚT

TV, filmy a seriály. Je to jeden z těch nejjednodušších způsobů zábavy. Televizní a filmová podívaná nabízí příležitost na chvíli vystoupit z kruhu vlastních starostí a vydat se do jiných světů, nezávazně a bezpečně. Můžete se vypravit za humorem a lehkostí, touhou po romantice, ale i hledáním silných příběhů a emocí, kterými pohyblivé obrázky, TV, filmy i seriály ožívají. Ať se vydáte kamkoliv, nezapomeňte se pohodlně usadit a třeba i pozvat společnost. S kočkou na klíně bude jakákoliv podívaná ještě o chlup lepší.

KOČIČÍ ZÁBAVA (NEJEN) PRO KOČKY

Dokonce i na dálku kočky zprostředkují radost. Kombinace roztomilosti, zábavy a laskavého humoru se nikdy neomrzí, ani jako kočičí videa a kočičí obrázky, internetová zábava pro každého. Neméně potěšení jako kočky skýtají i koťata, rysy roztomilosti vzbuzují v člověku přirozeně příjemné pocity, jako potvrzuje i moderní věda.

VĚDA A PŘÍRODA VÍ

Stále je co objevovat. Stále je co zkoumat. A tak zkoumáme, objevujeme, poznáváme. Fyzika, chemie a biologie. To je velká trojka věd, které přinášejí nové a nové poznatky. Velká zábava však může být i poznávání z dalších vědních oborů, poznávání divů přírody, všech světa krás. I ty přinášejí KOČIČÍ NOVINY.

O CHLUP LEPŠÍ ŽIVOT

Překročením prahu kočičí domácnosti se stáváte členy smečky a život je rázem o chlup lepší. O chlup lepší náladu kočky zajistí dokonce i na dálku. Ověřte si to skrze KOČICÍ NOVINY a vrnivé kočičí povídání, články o kočkách…

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *