Přeskočit na obsah

Pes – Přítel na jihu aneb Přátelský festival pro lidi a psy

 • od

V Ostravě-Jihu se v sobotu 27. května 2023 nejen pro milovníky psů uskuteční 2. ročník přátelského festivalu pro lidi a psy, a to od 10 do 16 hodin na psí louce mezi ulicemi Dr. Šavrdy, Zdeňka Chalabaly a Plzeňská v městské části Bělský Les.

Pes a člověk

Ilustrační foto: Pes a člověk, zdroj: Pixabay.com

Na co se těšit?

Návštěvníci uvidí ukázky psích aktivit, prezentaci různorodých plemen, odborné přednášky. V areálu budou připraveny soutěžní stanoviště pro děti, občerstvení, tematické prodejní stánky i pohodový hudební program.

Vstup na akci je zdarma. Veškeré informace najdete na webu akce: www.PesPritelnajihu.cz

Pes – přítel na Jihu aneb přátelský festival pro lidi a psy

Program:

 • 10:00 – Zahájení
 • 10:30 – Psí fyzioterapie
 • 11:00 – Ukázka agility
 • 11:30 – Ukázka práce policejních kynologů
 • 12:00 – Jak správně pečovat o psího parťáka
 • 12:30 – Vystoupení kapely Tomáš Adámek & ToMášJedno
 • 13:30 – Představení služeb pro spokojený psí život
 • 14:00 – Sportovní kynologie
 • 14:30 – Dog dancing
 • 15:00 – Obedience
 • 15:30 – Rally obedience
 • 16:00 – Ukončení akce

U stánku Technických služeb Ostrava-Jih bude možno si také vyzkoušet práci s vysavačem psích exkrementů 🙂

KOČIČÍ NOVINY filtrují dobré zprávy. Zajímají nás i zprávy odjinud, dobré tiskové zprávy, pozitivní informace. Business nevynecháváme, ani PR články. Hledáme to dobré, také v oblasti komerčních sdělení, v komerční nabídce, především pokud jde o produkty a služby pro kočky, chovatele koček a milovníky zvířat obecně. Tento článek představuje právě Komerční sdělení. Nejde o redakční obsah, vznikl jako (tisková) zpráva odjinud.

Kachna, ptáci test ban 820

ZVÍŘATA A ROSTLINY

Opustíme-li svoji lidskou omezenost a zaměření na sebe, podíváme-li se kolem, objevíme úchvatný svět plný zázraků. Zaměříme-li se na další obyvatele této planety, zjistíme, jak fascinující jsou a kolik se toho od nich můžeme učit. Pozitivní působení skýtají i obyčejné pokojové rostliny, květiny, stromy a ptáci v korunách… zvířata na člověka fungují jako terapie, i jako pouhé obrázky přinášejí dávku radosti a potěšení. Potěšte se!

Nejenom ti naši domácí mazlíčci, kočky a psi, zvířata v naší blízkosti, ale právě ta člověku vzdálená nám ukazují jiný svět, jiný vesmír. Právě divoká zvířata se svými vrozenými schopnostmi pro život, život v celé své kráse a přirozenosti nás ohromí, dáme-li jim šanci.


Norway Timelapse
Norway Timelapse
Norway Timelapse

VĚDA (A PŘÍRODA) VÍ

Stále je co objevovat. Stále je co zkoumat. A tak zkoumáme, objevujeme, poznáváme. Fyzika, chemie a biologie. To je velká trojka věd, které přinášejí nové a nové poznatky. Přinášejí inspiraci a naději do budoucna, stejně jako technologie. Užitečnou zábavu však představuje i nahlížení do dalších vědních oborů, poznávání divů přírody, všech světa krás. I ty, stejně jako dobré zprávy, přinášejí KOČIČÍ NOVINY.

Naše nové články zkoumají vědecké objevy i divy přírody, zvířata divoká i domácí. Reportujeme o přírodním bohatství či bohatství přírody, sledujeme všechny poklady světa, ale i vesmírné dění, vše pro život v zenu.

O CHLUP LEPŠÍ ŽIVOT

Překročením prahu kočičí domácnosti se stáváte členy smečky a život je rázem o chlup lepší. O chlup lepší náladu kočky zajistí dokonce i na dálku. Ověřte si to skrze KOČICÍ NOVINY a vrnivé kočičí povídání, články o kočkách…

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *